Spinka do koszuli w kolorze czerwonym

koszula7

Spinka do koszuli niejedno ma imię. Na pewno jest to ciekawy element stroju, nie tylko męskiego. Obecnie również panie bardzo chętnie noszą spinki do koszuli. Dawniej taki spinki były zdecydowanie bardziej ozdobne, a dzisiaj nie muszą to być na przykład spinki ze złota. Może to być na przykład meta. Często takie spinki mają też kamienie szlachetne. Może to być koral, turmalin, czy lazuryt. Takie spinki są ciekawe kolorystycznie, ale jednym z najciekawszych kolorów jest czerwień. Można na przykład wpiąć sobie w koszulę spinkę z czerwonym koralem. Koral działa korzystnie nie tylko na wygląd, ale także ciekawe są jego właściwości ezoteryczne. A co oznacza kolor czerwonego koralu?

Czerwień to miłość

Czerwona spinka do koszuli przede wszystkim przyciąga bardzo intensywną barwą. Jest to kolor bardzo zauważalny i rzucający się w oczy od pierwszego spojrzenia. Wywołuje wręcz adrenalinę. Z pewnością więc taka spinka przyciągnie spojrzenie. Czerwień to także kolor krwi. Pod wpływem tego koloru stajemy się impulsywni. To również kolor emocji, siły, a także determinacji oraz zagrożenia, jak i pasji, namiętności. Czerwona spinka do koszuli z koralu z pewnością podkreśli także miłość. Warto więc taki kolor spinki założyć na randkę.

Jaki odcień?

Ale kolor kolorowi nie jest równy. Jasnoczerwona spinka podkreśla na przykład radość, seksualność i pasję. Warto taką spinkę to koszuli założyć na spotkanie biznesowe, gdzie chcemy podkreślić, że jesteśmy osobami z pasją. To także wspaniały kolor biżuterii na randkę. Szczególnie, jeśli ta randka ma zakończyć się rano. Z kolei ciemna czerwień to siła woli, wigor i przywództwo. Warto więc ciemnoczerwoną spinkę założyć, jeśli wybieramy się na spotkanie, w którym chcemy podkreślić swój wigor. Nie należy jednak używać zbyt wiele ciemnoczerwonego koloru. Spinka do koszuli w kolorze ciemnoczerwonym dyskretnie podkreśli wigor, jeśli będzie jednym z niewielu elementów w tym kolorze. Pasuje na przykład do kremowej, białej lub niebieskiej albo szarej koszuli. Zdecydowanie należy już unikać krawata w tym kolorze.

Czerwona spinka do koszuli oznacza ambicję

Trzeba też pamiętać, że czerwień oznacza też ambicje. Świetnie więc nadaje się dla mężczyzny, którzy pragnie podkreślić swoje ambicje zawodowe. Również kobiecie taki mężczyzna w czerwonej spince wyda się bardziej ambitnym, a tym samym atrakcyjniejszym kandydatem na męża.

Dodaj komentarz