Nowe inwestycje w Krakowie

biuro4

Kraków i Warszawa to dwa najbardziej rozwijające się obecnie miasta. Ciągle powstają w nich nowe inwestycje. Szczególnie dobrze widać to po ilości wyrastających jak grzyby po deszczu biurowców. W Krakowie powstaje co czwarty biurowiec budowany w Polsce. W 2016 roku zostało oddanych do użytku aż 180 tys. mkw. powierzchni biurowej, w przyszłym planowane jest jeszcze więcej, bo 200 tys. mkw.

Bardzo ciekawy obiekt powstaje na ulicy Opolskiej w Krakowie. Jeden z przewidywanych trzech budynkach został już oddany do użytku. W każdym biurowcu będzie można wynająć onad 19 tys. mkw. Głównym inwestorem jest Echo Investment.

Co ze szkieletorem?

Zmiany następują również w okolicy Ronda Mogilskiego. Wreszcie zostanie coś zrobione ze słynnym szkieletorem, który dotychczas tylko straszył. Obecnie jest przebudowywany przez firmę GD&K Group. Po jego ukończeniu będzie do wynajęcia bardzo duża powierzchnia, bo aż 28 tys. mkw.

Wokół Galerii Krakowskiej

Przy Rondzie Mogilskiego Skanska Property Poland, buduje następny biurowiec o powierzchni 20 tys. mkw. Wcześniej podobny biurowiec powstał przy ulicy Kapelanka. Przy Galerii Krakowskiej ciągle są budowane kolejne budynki. Dzięki temu miasto ma szansę na kolejne inwestycje. W sąsiedztwie Galerii Krakowskiej powstanie aż pięć biurowców. Zostały nazwane „High Five”. Łączna powierzchnia biurowców to 70 metrów kwadratowych.

Przy Bonarce

Tak samo rozwija się powierzchnia wokół innego centrum handlowego-Bonarka. Zostało oddanych do użytku już sześć biurowców firmy TriGranit. Docelowo ma ich powstać aż 10, o łącznej powierzchni 100 metrów kwadratowych. Miasto się rozwija i powstają nowe miejsca pracy.

Bardzo ciekawym obiektem jest również biurowiec oferowany przez Tertium Business Park – biura tertium. Są to biurowce, które w pełni podążają za obecnymi trendami. Można się zawsze z nimi skontaktować i zapytać o najlepszą dla siebie ofertę. Bardzo rozwojowa i nastawiona na potrzeby klienta firma.

Dodaj komentarz