Blokada na zawór kulowy

faucet-553340_960_720

Jeśli chcemy w dobry sposób zabezpieczyć zawory kulowe. Takie zawory mają bardzo szerokie zastosowanie i można je znaleźć nawet w naszych domach. Jeśli jednak jest to firma, a takie zawory nie są w wystarczający sposób zabezpieczone to nie pozostaje nam nic innego jak zakupić specjalistyczne blokady. Wtedy problem będzie z głowy, a zaworów nie przekręci nikt, kto nie jest do tego uprawniony.

Mała blokada

Do wyboru mamy między innymi mała blokadę do zabezpieczania zaworów, która jest wstanie objąć zawory od 12,5-31 mm w pozycji otwartej jak i zamkniętej. Jeśli mamy takie zawory to jak najbardziej taka blokada powinna nam się przydać.

Duża blokada

W przypadku posiadania nieco większych zaworów trzeba będzie zastosować o wiele większe blokady. Tutaj już widać sporo różnicę w wielkością, bo mamy zawory od 50 do aż 200 mm. Można je dowolnie dopakować do własnych potrzeb tak żeby spełniały nasze oczekiwania oraz wymagania.

Stacje Benzynowe, Dozowniki, Benzyna, Gazu, Tankować

Wybieramy zawory

Poza tym, że możemy wybierać blokady po wielkości zaworów, jakie posiadamy to jeszcze dodatkowo możemy wybierać aż cztery kolory. Jeśli dla kogoś ma to znaczenie to na pewno będzie zadowolony. Jeśli chodzi o blokady to są one niesamowicie wytrzymałe. Wykonano je ze specjalnego materiały, jaki jest polipropylen. Oznacza to, że złamanie blokady będzie bardzo trudne. Dodatkowo taką blokadę warto zabezpieczyć poprzez założenie wytrzymałe kłódki. Wtedy na pewno nikt niepowołany nie będzie wstanie takie zawodu zamknąć albo otworzyć. Korzystanie z takich zaworów jest bardzo łatwe. Ich zakładanie też nie oznacza wielkich problemów. Jeśli sami sobie z tym nie poradzimy to można w sklepie, w którym wybieramy blokady zapytać o fachowca. Przyjdzie na miejsce i założy nam tyle blokad czy też  ile tylko chcemy. Dopasujemy je pod względem wielkości, ale również pod względem kolorów, a to oznacza, że każda osoba, która się tym zainteresuje wybierze dokładnie to wszystko, co jest jej potrzebne. Lepiej trafić już nie mogliśmy niż do takiej profesjonalnej firmy oferującej blokady.

Odwiedź: http://pbtechnik.com.pl/pl/c/Dozowniki-reczne/244 – sprawdź też ofertę na dozowniki ręczne.

Dodaj komentarz