9 Trendów na wiosnę – lato 2016 do ubrania już dziś!

183952753_1e24989786_z

Tego typu botki wyglądające jak podeszwa ze skarpetą faktycznie będą posiadały wielu zwolenników, ale także przeciwników tym bardziej, że wiosną będą one przyjmowały zupełnie nowoczesną i stylową metodę. I mimo że często nie widzimy siebie w szwedzkiej marce to trzeba stwierdzić, że dostosowujące się do łydki elastyczne botki w szczególności z połączeniem z kulotami i dżinsami z dziurami skradły nasze serca.

1 – Butki z elastyczną cholewką

Ku naszemu zadowoleniu dowiadujemy się, że, aby zastosować liczne trendy z ukończonych nie tak dawno tygodni mody wiosna – lato 2016 nie należy czekać aż do przełomu lutego a także marca, a więc do czasu, w jakim butiki zaleją nowe trendy i kolekcje. Wśród ogromnego wachlarza faktycznie urozmaiconych tendencji, jakimi uraczyli was projektanci, odnalazłyśmy tego typu jakie już dziś są całkowicie oferowane w cenionych butikach i mogą one zagościć w twojej garderobie już teraz. Kokardy, płaskie klapeczki typu mules, czy także kardigany, lub nawet sukienki to tylko liczne z nich!

2 – Szerszy pasek w talii

Po kilku, albo wielu sezonach niewielkie paski już ustępują miejsca szerokim pasom, jakie wielu z was od razu przewodzą na myśl początek XXI wieku. Już na wiosenno – letnich wybiegach zagościły na pokazach miej więcej takich jak: Antonio Marrasa, czy też Bamaina jako dodatek do nie tylko spódnic z falbanami, ale także do obcisłych topów lub też legginsów z wysokim stanem. Nie jedna osoba twierdzi że nie ma nic bardziej seksownego i fajnego niż wąska talia u kobiety, która została jeszcze podkreślona o czym mamy okazję jak najszybciej się przekonać przez przywiązywanie właśnie szerokich pasów!

3 – Kolia

To właśnie kolia jest królową biżuterii i mody która dziś zapanowała na sezon wiosna – lato 2016. Na najlepszych wybiegach naszyjniki przyjmowały faktycznie ogromny wachlarz ozdobień. Już teraz mamy okazję stosować je nie tylko do stylizacji wieczornych, ale także na co dzień do każdego ubioru.

4- Odkryte ramiona

Koszule, oraz topy z odsłoniętymi ramionami były sukcesem poprzedniego lata, dlatego jeżeli nie posiadacie ich jeszcze koniecznie musicie dokonać zakupu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej jak modnie się ubierać, wejdź na stronę http://pasjadomody.pl/kategoria/trendy-modowe/

Dodaj komentarz