W dzisiejszych czasach nie możemy narzekać na brak programów rozrywkowych w telewizji. Na każdej stacji znajdujemy najczęściej muzyczne propozycje, które mają na celu zapewnienie kariery przynajmniej zwycięzcy. Los jest jednak bardzo przewrotny, a zasady często nie pozwalają jasno określić kto na ową karierę jest gotowy.Jedną z ciekawszych produkcji w Polsce jest…

ewelina lisowska

Foto: redir.atmcdn.pl

Jedną z ciekawszych produkcji w Polsce jest X-factor. Program wyświetlany w stacji TVN zdobył sobie rzeszę fanów, którzy co tydzień zasiadają przed swoimi odbiornikami. Przyglądając się jednak ostatniej edycji możemy śmiało stwierdzić, że największą wygraną została Ewelina Lisowska. Skromna dziewczyna o potężnym i mocnym głosie zawładnęła sceną niejednokrotnie. Niemniej jednak nie było jej dane wejść do ścisłego finału. Ostatecznie zajęła czwarte miejsce, które okazało się być, nieco później, wystarczające do zrobienia kariery. Ewelina Lisowska nagrała już swój pierwszy krążek” W stronę słońca”, który odbił się szerokim echem wśród fanów polskiej muzyki rozrywkowej. Jej piosenki pokochały także rozgłośnie radiowe, co możemy zobaczyć poprzez ilość udzielanych przez artystkę wywiadów.

Zastanowić się można co tak…

ewelina lisowska

Foto: photos.nasza-klasa.pl

Zastanowić się można co tak naprawdę doprowadziło ją do niebywałego sukcesu. Niewątpliwie jej talent to podstawa, ale także charyzma, którą posiada pozwoliła się jej wybić z tłumu świetnie śpiewających, słodkich nastolatek. Ewelina udając się do programu była w stu procentach gotowa na zrobienie kariery. Nie wiemy co by się stało gdyby wygrała swoją edycję, wiemy, że nie było jej to potrzebne do nagrania własnej, wymarzonej płyty.