Chcąc spędzić ciekawie wolny czas, dowiedzieć się czegoś interesującego, doświadczyć zjawisk fizycznych na własnej skórze warto wybrać się do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Każdy głodny wrażeń człowiek odwiedzając Centrum Naukowe Kopernik nie będzie zawiedziony. W Centrum Nauki Kopernika znajdują się interaktywne wystawy, które pomogą nam poszerzyć wiedzę z wielu dziedzin nauki.


http://www.fakt.pl/tag/Centrum-Nauki-Kopernik

Foto: img.interia.pl

Chcąc spędzić ciekawie wolny czas,…

Chcąc spędzić ciekawie wolny czas, dowiedzieć się czegoś interesującego, doświadczyć zjawisk fizycznych na własnej skórze warto wybrać się do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Każdy głodny wrażeń człowiek odwiedzając Centrum Naukowe Kopernik nie będzie zawiedziony. W Centrum Nauki Kopernika znajdują się interaktywne wystawy, które pomogą nam poszerzyć wiedzę z wielu dziedzin nauki. Ponadto Centrum Nauki Kopernik wyposażone jest w punkty gastronomiczne, punkt sprzedaży wielu gadżetów i akcesoriów związanych z nauką i ćwiczeniami umysłu, laboratoria, gdzie przeprowadzane są eksperymenty naukowe, ogród na dachu, planetarium, a także otwarty stale punkt informacji z obsługą służącą pomocą i radą.

centrum nauki kopernik

Foto: news.o.pl

Ideą, przyświecającą działalności Centrum Nauki Kopernik jest pobudzanie ciekawości i inspirowanie do poznawania świata oraz rozbudzanie zainteresowania nauką. Jej twórcy postawili sobie także za zadanie ukazanie związków nauki z kulturą i codziennością. Centrum Nauki Kopernik to jedna z najnowocześniejszych instytucji naukowych Europy, gdzie każdy może doświadczyć jak działają prawa wykrywane i stosowane w nauce.

Jego działalność nadzorują najwybitniejsi naukowcy z wielu…

Jego działalność nadzorują najwybitniejsi naukowcy z wielu dziedzin naukowych.